Vasara2020_12.jpg

Šeima

Šeimos fotosesija - tai žaidimas, buvimas kartu, vaikų juokas ir tėvelių mylintys žvilgsniai. Čia nebus jokio statiškumo, jokio perdėto skubėjimo  Jūs tiesiog būsite kartu, o aš visą tai užfiksuosiu :) 

Nuo:

150 eur

25 redaguotos nuotraukos, papildomos nuotraukos kaina 4 eur.

Piknikas_004.jpg

Vaikai

Vaikų fotosesijos - tai pačios judriausios, garsiausios, smagiausios ir ypač greitu tempu vykstančios fotosesijos. Pati esu trijų vaikų mama, tai tikrai žinau kaip pralinksminti ir atkreipti dėmesį bei sudominti įvairaus amžiaus mažylį. Man labai svarbu, kad vaikai fotosesijos metu jaustųsi gerai ir nebūtų "kankinami" :) Vaikui turi būti smagu, todėl leidžiame jam būti savimi, šėlioti, žaisti, juokauti, o aš stengiuosi visa tai užfiksuoti.

Nuo:

130 eur

 15 redaguotų nuotraukų, papildomos nuotraukos kaina 4 eur.

DSC_5753.jpg

Poros

Poros fotosesija - tai jausmingiausias ir daugiausiai aistrų keliantis susitikimas. Ko reikia, norint gauti gerą poros fotosesijos rezultatą? Atsipalaidavimo ir tikro jausmo vienas kitam. O aš tiesiog tyliai būsiu šalia ir visa tai įamžinsiu nuotraukose.

Nuo:

170 eur

DSC_0685.jpg

Laukimas

Laukimas - tai gražiausia ir labiausiai jaudinanti moters būsena. Kiekviena nėštukė savo laukimo fotosesiją įsivaizduoja skirtingai: vienos laksto po pievas, kitos nori gražaus senamiesčio fono, o trečios tiesiog nuotraukų studijoje. Fotosesija gali būti vien būsimos mamos, arba dalyvauti ir tėtis bei kiti šeimos nariai ar augintiniai.

Nuo:

170 eur

25 redaguotos nuotraukos, papildomos nuotraukos kaina 4 eur.

Nuotrauka_007.jpg

Gimadieniai

Gimtadienis - tai svarbiausias įvykis metuose! O jei dar pirmas, tai tokį įvykį labai norisi užfiksuoti. Smagiausios nuotraukos gaunasi darant "cake smash" fotosesiją ir leidžiant mažyliui paragauti pirmojo torto!

Nuo:

130 eur

15 redaguotų nuotraukų, papildomos nuotraukos kaina 4 eur.

Nuotrauka_39.jpg

Naujagimiai

Naujagimiai - tai mažyliai, kurie dar ką tik gyveno mamyčių pilveliuose ir net neįsivaizdavo į kokį naują pasaulį tuoj tuoj paklius. Patogiausias laikas, tokių žmogeliukų įamžinimui yra pirmos 14 gyvenimo parų. Tuo metu leliukai dar daug ir nejautriai miega, jiems dar nespėja pradėti pūsti pilvukų, o ir ant odos dar matosi tos nuostabios, pirmosios pleiskanėlės. 

Naujagimius fotografuoju tik "lifestyle". 

Nuo:

170 eur

25 redaguotos nuotraukos, papildomos nuotraukos kaina 4 eur.

Krikstynos_009.jpg

Krikštynos

Krikštynos - tai labai sakrali ir graži šventė, kur, mano nuomone, labiausiai reikia koncentruotis į jausmus, pačio krikšto esmę ir prasmę. Gražiausios krikštynų nuotraukos tos, kuriose užfiksuotos tikros akimirkos: senelių džiagsmo ašaros, jaukūs tėvėlių apsikabinimai, krikšto tėvelių globa. 

Fotogtafuoti galime tik ceremoniją, galime įamžinti krikštą ir turėti fotosesiją po jo arba fotografuoti mažylio aprengimą, tada ceremoniją ir dar turėti fotosesiją po jos. 

Nuo:

300 eur

Nuo 70 redaguotų nuotraukų, papildomos nuotraukos kaina 4 eur.

Dėmesio! Neredaguotos nuotraukos klientams neatiduodamos ir neparduodamos.

25 redaguotos nuotraukos, papildomos nuotraukos kaina 4 eur.